LOTOS znika z polskiego rynku Co z programem Navigator?

Pierwszy poziom korzyści czyli „Green” osiąga się zaraz po rejestracji, co upoważnia do stałej zniżki 5 groszy za każdy litr paliw premium EVO Plus oraz 10% rabatu na kosmetyki samochodowe. Teraz, aby się zarejestrować, należy wypełnić odpowiednie pola, w które wpisujemy swoje dane, w tym również numer telefonu, adres e-mail oraz hasło, za pomocą którego będziemy się logować. Następnie należy zaakceptować regulamin i już będzie można zalogować się po raz pierwszy.

  • Zgodnie z tą zasadą przeliczone zostały także już posiadane przez klientów punkty.
  • Grupa MOL działa zaś na dziesięciu rynkach, a w Polsce stanie się trzecim największym graczem (za PKN Orlen i bp).
  • Rozszerzenie dostępności programu premiowego Navigator o ponad 200 stacji to zmiana oczekiwana przez klientów, a także przez same stacje LOTOS Optima.
  • W przypadku sieci stacji paliw program premiowy jest jednym z ważniejszych elementów konkurowania o klientów i może być źródłem budowania przewagi.

Zasady programu, katalog nagród i wszystkie niezbędne informacje wciąż można znaleźć na stronie lotosnavigator.pl. Lotos Navigator to oficjalna aplikacja stacji paliw Lotos, do której używania niezbędna jest rejestracja. Otrzymamy wówczas wirtualną kartę lojalnościową i dostęp do promocji organizowanych przez dostawcę paliw Lotos. Po zalogowaniu, na ekranie głównym, prezentowana jest karta Navigator w postaci kodu kreskowego. Kiedy klient uzbiera wymaganą liczbę punktów, może wygodnie zamówić nagrodę na wybraną stację.

Aplikacja Lotos Navigator – jak ją zainstalować i ile dzięki temu można oszczędzić na paliwie?

Kupony w aplikacji MOL Move pozwalają tankować aż 4-krotnie i każdorazowo do 100 litrów dowolnego paliwa EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr. Dodatkowo można będzie zatankować jednorazowo do 100 litrów paliwa premium EVO Plus ze zniżką aż 45 groszy za litr. Minęło dwanaście lat istnienia spółki LOTOS Paliwa, która odpowiada za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Wszystkie stacje koncernu oferują doskonałej jakości paliwo produkowane przez rafinerię Grupy LOTOS SA w Gdańsku. Stacje paliw LOTOS, w liczbie ok. 350 obiektów, są dogodnie zlokalizowane w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

  • Nazwa spółki LOTOS Paliwa zmienia się na MOL Polska, a spółka staje się częścią Grupy MOL, która przejmuje również program LOTOS Navigator.
  • Aktualnie brak informacji na temat tego, czy z poziomu nowej aplikacji MOL będzie można także płacić za paliwo przy dystrybutorze, tak jak dotychczas było to możliwe w aplikacji Lotos Pay&Go.
  • Warto dodać, że analizy spółki wskazują, że posiadacze Navigatora częściej korzystają z ofert premiowanych w programie, takich jak paliwa Dynamic, myjnia, czy gastronomia.
  • Atrakcyjny przelicznik punktowy i dobrze dopasowana oferta nagród mogą związać ze stacją znaczącą liczbę klientów.

Wystarczy tankować paliwo, korzystać z usług i robić zakupy, a dzięki temu zbierać punkty, które potem wymienia się na atrakcyjne nagrody. Rozszerzenie dostępności programu premiowego Navigator o ponad 200 stacji to zmiana oczekiwana przez klientów, a także przez same stacje LOTOS Optima. Jest tak dlatego, ponieważ Navigator to dwie płaszczyzny korzyści – jedna dla uczestników programu, druga dla sieci LOTOS. Atrakcyjny przelicznik punktowy i dobrze dopasowana oferta nagród mogą związać ze stacją znaczącą liczbę klientów.

Aplikację pozwalającą płacić za paliwo bez konieczności stania w kolejce. Do uczestników programu Navigator wysłane zostały też e-maile z informacją, że z dniem 1 grudnia 2022 r. Nazwa spółki LOTOS Paliwa zmienia się na MOL Polska, a spółka staje się częścią Grupy MOL, która przejmuje również program LOTOS Navigator. Informujemy, że program lojalnościowy LOTOS Navigator oficjalnie został zakończony. Doceniamy Wasze zaangażowanie w trakcie trwania Programu i mamy nadzieję, że nasze nagrody oraz oferty były dla Was atrakcyjne.

Lotos Navigator: jak się zarejestrować i korzystać z aplikacji?

Przykładowo – zatankowanie 35 litrów paliwa Dynamic będzie premiowane 70 punktami programu (wg starych zasad klient otrzymałby 6 punktów). Jeżeli zatem macie kartę Navigator, nic się dla Was nie zmienia, oprócz tego, że wkrótce będziecie zbierać punkty na stacjach MOL. Aktualne saldo punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji MOL Move. W tym celu wystarczy otworzyć historię transakcji w zakładce Nagrody. Jeśli chodzi o termin ważności punktów, na najniższym poziomie GREEN punkty nie tracą na ważności, natomiast na pozostałych poziomach obowiązują one przez cały rok od osiągnięcia danego poziomu. Otrzymane na start 4 kupony na tankowanie paliw EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr oraz kupon ze zniżką 45 groszy za litr na tankowanie paliw premium EVO Plus można wykorzystać do końca sierpnia 2023 roku.

Lotos Navigator już dostępny w aplikacji mobilnej

Co robić, gdy użytkownik programu Lotos Navigator chce skorzystać z nowej aplikacji MOL? Aby przejść do nowego programu, wystarczy pobrać aplikację MOL Move i zarejestrować się, podając w formularzu rejestracyjnym 8- lub 13-cyfrowy numer karty Navigator. Następnie konto LOTOS Navigator zostanie połączone z programem MOL Move. LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

MOL Polska wprowadza cztery poziomy stałych korzyści w programie MOL Move.

Aby rejestracja przebiegła pomyślnie, należy potwierdzić adres e-mail. Następnie można używać wirtualnej karty lojalnościowej podczas zakupów. Kiedy już mamy zainstalowany program w telefonie lub tablecie, będziemy mogli z jego pomocą korzystać z promocji na stacjach benzynowych. Trzeba kasjerowi pokazać kupon rabatowy wraz z aktywną kartą Navigator. Z okazji przejęcia Lotosu przez MOL, dla uczestników programu Navigator przygotowano też prezent w postaci 200 dodatkowych punktów, które mogą wymienić na kawę lub hot-doga na stacjach, lub nagrody z katalogu.

Zarejestruj się już dziś i korzystaj w pełni z możliwości programu LOTOS Navigator. Kierowcy i klienci stacji paliw Lotos mogą już korzystać z nowej aplikacji mobilnej Lotos Navigator. Za jej pomocą można zbierać punkty za tankowanie i zakupy, przeglądać aktualny katalog nagród, korzystać z promocji, sprawdzać historię swojego konta oraz nawigować do wybranej stacji Lotos.

Kierowcy i klienci stacji paliw LOTOS mogą już korzystać z nowej aplikacji mobilnej LOTOS Navigator. Za jej pomocą można zbierać punkty za tankowanie i zakupy, przeglądać aktualny katalog nagród, korzystać z promocji, sprawdzać historię funt pozostaje outsider w przypadku braku brexit czynienia swojego konta oraz nawigować do wybranej stacji LOTOS. Użytkownicy aplikacji mobilnej Lotos Navigator mają prawo maksymalnie 3 razy w miesiącu zatankować w promocyjnych cenach (jednorazowe tankowanie nie może przekroczyć 50 litrów).

Jeśli korzystałeś z programu lojalnościowego Lotos Navigator możesz zarejestrować się w nowym programie MOL Move i zyskać więcej punktów powitalnych. Jeśli wpiszesz w formularzu rejestracyjnym nordfx to świetny początek dla traderów numer swojej karty Lotos Navigator dostaniesz na start minimum 400 punktów. Aplikacja, w której znajdziemy promocje, jest dostępna dla urządzeń mobilnych z Androidem oraz iOS.

LOTOS Navigator to program dla klientów stacji LOTOS, który istnieje na rynku od 2008 r. Za jej pomocą możesz zbierać punkty, przeglądać i zamawiać nagrody, korzystać z promocji, sprawdzać historię swojego konta oraz nawigować do wybranej stacji. Kiedy uzbierasz wymaganą ilość punktów możesz wygodnie zamówić nagrodę na wybraną stację. Aplikacja poinformuje Cię, kiedy będzie dostępna do odbioru. Za jej pomocą dowiesz się i skorzystasz z promocji przygotowanych specjalnie dla Ciebie oraz zapoznasz się z nowymi ofertami Navigatora.

Kolejną natychmiastową korzyścią jest aż 5 kuponów zniżkowych do wykorzystania na tankowania na stacjach Lotos i MOL w Polsce do końca sierpnia 2023 r. Do systemu lojalnościowego kierowcy mogą przystąpić już na ponad 200 stacjach LOTOS, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Lojalni klienci z okazji tej zmiany mogą liczyć też na drobne bonusy punktowe, które można wymienić np. Program Navigator umożliwia przekazanie ich na rzecz Stacji Morskiej w Helu, na zakup morskich ryb dla stałych mieszkańców fokarium. Akcja prowadzona pod hasłem „Zapunktuj foce śledzia” jest elementem projektu „Kierunek Bałtyk”, związanego z ochroną bałtyckiej populacji foki szarej oraz innych zagrożonych wyginięciem gatunków naszego morza. W kolejnym kroku rejestracji w aplikacji Lotosu wypełniamy pola z podstawowymi danymi, w tym adres mail i tworzymy hasło (minimum 8 znaków, w tym jedna duża litera i cyfry).

Jednocześnie chcemy podzielić się z Wami świetnymi wieściami. Wprowadziliśmy nowy i ulepszony program lojalnościowy MOL Move! Wierzymy, że ten program zapewni Wam jeszcze więcej dobrych wrażeń oraz bardziej ekscytujące nagrody. 10 najlepszych małych trendów biznesowych do oglądania Aplikacja Lotosu działa bardzo płynnie i stabilnie i cieszy się pochlebnymi opiniami wielu klientów. Od 1 lipca 2022 roku za pomocą aplikacji będzie można uzyskać specjalny rabat na paliwo wysokości 30 gr na 1 litrze.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart